Subscríbete

OFERTA LÓSTREGO
Accede todo o ano a FARO por SÓ 2,3 EUROS ao mes

CENTRAL

FARO DE VIGO

Teléfono central: 986 81 46 00

CONTACTO

Edición Impresa - Cartas ao director

Envíe as súas cartas ao director á dirección de correo electrónico: cartas@farodevigo.es

Edición Impresa - Atención ao lector

Envíe noticias, comentarios e suxestións para a Redacción de Faro de Vigo ao correo electrónico: contacto@farodevigo.es

Para coñecer as tarifas publicitarias dos medios de Faro de Vigo, faga clic aquí »

Atención ao subscritor

Se ten calquera dúbida ou cuestión sobre como facerse subscritor de Faro de Vigo ou desexa información adicional, faga clic aquí »

LOCALIZACIÓN


Faro de Vigo (Sede Principal)
Avenida Redondela, 9 - Redondela - 36320
PONTEVEDRA Galicia - ESPAÑA
Teléfono: +34 986814600
Fax: +34 986814614
Delegación comercial Vigo
Policarpo Sanz Nº 22
Teléfono: +34 986 434 344
Santiago
Senra, 18 - 2º.
Teléfono: +34 981 574 300
Fax: +34 981 584 798
E-mail: santiago@farodevigo.es
Ourense
Cale Cardeal Quevedo, 12 Entreplanta.
Teléfonos: +34 988 241 212 / +34 988 241 232
Fax: +34 988 234 892
E-mail: ourense@farodevigo.es
Pontevedra
C/ Pastor Díaz, nº1, 3ºA (Praza San José).
Teléfonos: +34 986 852 497 / +34 986 852 458
+34 900 100 081 / +34 986 852 461
Fax: +34 986 850 058
E-mail: pontevedra@farodevigo.es
Vilagarcía
Arcebispo Lago (Praza de Galicia), 1 - 1ºB.
Teléfonos: +34 986 512 265 / +34 986 511 975
Fax: +34 986 502 112
E-mail: arousa@farodevigo.es
Lalín
Alcalde Ferreiro 2 - entreplanta
Teléfono: +34 986 781 583
Fax: +34 986 781 427
E-mail: deza@farodevigo.es
A Estrada
Justo Martínez , 12 - 1º B.
Teléfonos: +34 986 584 999 / +34 986 570 252
Fax: +34 986 584 998
E-mail: aestrada@farodevigo.es
Tui
Calvo Sotelo, 13 - 1º B (Galerías Caracas).
Teléfono: +34 986 600 390
Fax: +34 986 601 408
E-mail: tui@farodevigo.es
O Morrazo
Cale Nora, 4 Entreplanta D. Cangas
Teléfono Redacción: 986 3023 24
Fax 986 302240
Teléfono Comercial: 986 392275
Fax 986 305828
E-mail: morrazo@farodevigo.es
Condado-Paradanta
Avda. de Galicia, 16 Entreplanta 7
Teléfono: +34 986 644 242
Fax: +34 986 641 447
Ponteareas
E-mail: condado@farodevigo.es
Portugal
Valença do Miño.
Teléfono: +00 351 251 824 116
Fax: +00 351 251 824 130
E-mail: farodevigo@net.novis.pt

Compartir o artigo